Archive for the ‘Genel’ Category

Manisa Organizasyon

Merhaba Lütfen tüm organizasyon hizmetleri için bizi arayın

Manisa Düğünlerinde Halk Oyunlarının Önemi

Tüm Türkiye olarak düğünlere verilen önemleri az çok hepimiz bilmekteyiz. Düğün törenlerinde her şeyin en mükemmel olması için her iki taraf ta ellerinden geleni yapma çabasına girer ve tam da bu esnada yardımlarına organizasyon şirketleri yardımlarına koşmaktadırlar. Manisa iline özel olarak Manisa organizasyon firması adı altında sizler içi en unutulmaz ve de en muhteşem anları yaşatma garantisi vermekteyiz.

Her yörenin kendine has örfü ve de âdeti olmasından dolayı sizlere en uygun olanı en özel şekilde yaşatma çabasında olmamızdan dolayı her tür ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde yaşatma garantisini de sunmaktayız. Manisa organizasyon firması olarak sizlere en özel gününüzde en muhteşem anlara damga vuracağımız konusunda akıllarda en küçük bir düşünce bile olmaması için sizlere ilk olarak yapacağımız işlere yönelik olarak sunumlar yapılmaktadır.

Düğün törenlerinde ya da sizlerin en özel anlarınızda yanınızda olmayı başarmak adına sizlerin bizlerden beklentilerini karşılayabilmek için sizin istekleriniz bizler için önceliktir ve bu yönde de organizasyon gerçekleştirilmektedir.

Manisa iline özgü olan zeybek oyunu ya da isteğe bağlı olarak değişkenlikler gösteren halk oyunları ekibimiz ile sizlere en muhteşem bir halk oyunları şovu gerçekleştirmekteyiz. Manisa halkı ile büyük bir coşku ile yapılacak olan düğün organizasyonunda hem sizler hem de davetlilerinize muhteşem bir düğün organize etmiş oluruz.

Tadıyla Meşhur Kırkağaç Kavunu

Meyveler arasında Kavun her zaman farkını hissettirmiştir. Özellikle yaz mevsimin vazgeçilmez meyvesi olan kavun, hem serinletici özelliği, hem lezzeti hem de sağlık açısından taşıdığı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Kavun denilince ülkemizin en meşhur ve bilineni Kırkağaç Kavunu olarak göze çarpmaktadır. Kırkağaç Kavunu Kışlık kavun olarak da bilinmektedir. Kırkağaç’ta çiftçiler (üreticiler) tarafından Nisan – Ağustos ayları arasında üretilen Kırkağaç Kavunu , hemen tüketilebildiği gibi depolarda askılarda muhafaza edilerek Şubat –Mart aylarına kadar saklanabilmektedir. Alınan kavunların gerçek Kırkağaç Kavunu olup olmadığına dikkat edilmelidir. Kırkağaç Kavunu 2009 yılından bu yana Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen Coğrafi İşaret etiketiyle koruma altına alınmıştır. www.kirkagackavunu.com.tr ‘de tüketicilerin gerçek Kırkağaç Kavununa rahatlıkla ulaşabilmeleri için kurulan online kavun satış sitedisir. Kavun talepleriniz için 0236 588 12 12

Yaşam ve mücadele

ANİDEN Bİ HABER.. BİR BAKMIŞSIN ANNE OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞSİN.NE MUTLU YAHU! DÜŞÜNSENE Bİ İNSAN GETİRİCEKSİN DÜNYAYA SENİN CANINDAN VE KANINDAN OLACAK. İŞTE O AN BAŞLAR BAŞKA BİR CAN İÇİN CAN OLMAK.ONUN DOYMASI İÇİN HERŞEYİ YİYECEKSİN EN LÜZUMLU ŞEYLERİ ÖĞRENİP ONLARLA BESLENİCEKSİN.NEDEN?SIRF O HAYATA SAĞLIKLI OLARAK GELSİN DİYE.BÜYÜDÜKÇE HUZUR VEREN BİR VARLIKTIR ASLINDA ÇOCUK.HER ANINI BİLDİĞİNİZ BİR HAREKETİYLE MUTLU OLUP SİZİ GÜLDÜREBİLEN Bİ CANLI.EVET HAYATA Bİ EVLAT GETİRMEK BİR MÜCADELEDİR,SAVAŞMAKTIR RESMEN. AĞRISIYLA,SANCISIYLATEKMESİYLE..SONRA BİR BAKARSIN ARTIK GELECEĞİNİN SİNYALLERİNİ VERMEYE BAŞLAMIŞİTIR İÇİN İÇİNE SIĞAMAZ.Bİ AN ÖNCEGELSİN KUCAKLA İSTERSİNMERAK EDERSİN ELLERİNİ,YÜZÜ KİME BENZER,BURNU NASIL DİYE..ALLAH’IN HEDİYESİ RESMEN,EMANETİDE AYNI ZAMANDA..SONRA BEKLENEN GELİR. AMA NASIL?BÜYÜK Bİ MÜCADELEYLE..KOLAY DEĞİL ELBET DÜNYAYA ÇOCUK GETİRMEK.AMA ONU GETİRİRLER SANA YÜZÜNÜ Bİ GÖRÜRSÜN HERŞEYİ UNUTTURUVERİR. O AN ÇEKTİĞİN ACIYI SANCIYI UNUTUR SADECE ONA ODAKLANIRSIN OH BE DERSİN ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN DERSİN..ARTIK SENİN MÜCADELENİN SONUNDA BİR YAŞAM BAŞLAR YENİDEN. HARİKA,MUCİZEVİ Bİ OLAY BU ..KOKUSU GELDİ YA BİKERE BURNUNA. UNUTUR MUSUN HİÇ?ARAR DURURSUN ONU HEP GÖRMEK İSTERSİN.Bİ BAKARSIN Kİ SENİN CANINDAN KANINDAN UFACIK AMA SENİN İÇİN KOCAMA N BİR HEDİYE..SADECE SENİN KOKUNU TANIYAN SENİN ANNESİ OLDUĞUNU BİLDİĞİ BİR VARLIK ARTIK SANA VERİLMİŞTİR..BİTMEDİ..ASIL MÜCADELE ŞİMDİ BAŞLIYOR.ONUN HERŞEYİSEN OLDUĞUN İÇİN O HEP SENİ İSTEYECEK SADECE SEN ONA SESLENİNCE VEYA BAKINCA SUSUCAK.MÜCADELE.UYKUYU ÇOK SEVDİĞİN HALDE YA UYANIRSA DA DUYAMAM DİYE ÇIRPINMAK ASLINDA.ONUN RAHAT UYUDUĞUNU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN TATMİN OLUP DERİN BİR OH ÇEKMEN VE RAHATÇA KAFANI YASTIĞA KOYMAN TAMAMEN BİR HUZURDUR.

İletişim

ESKİDEN DUMANLARLA ANLAŞIRMIŞ İNSANLAR.ŞİMDİLERDE ASLINDA İLETİŞİMİN ÇOK KOLAY SÖYLENİYOR.AMA ASLINDA İLETİŞİM ÇÖKMÜŞ DURUMDA .NEDEN DERSEN?ÇÜNKÜ HERKESTE BİR ANDROİD TELEFON VE KİMSE KİMSENİN YÜZÜNE BAKMADAN SOSYAL OLMAYA ÇALIŞIYIR FAKAT SADECE SOSYAL MEDYADA GEÇERLİ BU. ESKİDEN İNSANLAR TELEVİZYON KULLANMAZLARMIŞ.SADECE EVDEKİ VE HAYATLARINDAKİ İNSANLARLA DAHA ÇOK İLETİŞİM KURABİLMEK İÇİN.ŞİMDİLERDE BİR EVDE TELEVİZYON BULUNMAMASI BÜYÜK BİR AYIP OLMAYA BAŞLADI.O KARA KUTU EVİN BAŞ KÖŞESİNE KONUR VE EVDEKİ BÜTÜN İNSANLARLA İRTİBAT KESİLİR. GÜNÜMÜZDE ÖZELLİKLE GENÇLERİN BÜYÜK İNSANLARLA İLİETİŞİMİNE BAKTIĞIMIZDA ÇOK YÜKSEK DERECEDE AZALDIĞINI GÖRÜYORUZ.BU HİÇTE İÇ AÇICI BİR DURUM DEĞİL ASLINDA.SADECEKENDİ YAŞITLARIYLA SOHBET ETTİKLERİNDEN A-SOSYAL BİR DURUM ORTAYA ÇIKIYOR.BU SEFER İYİCE UZAKLAŞIYORUZ ASLINDA BİRBİRİMİZDEN.ÇÜNKÜ KAFAMIZI KALDIRAMIYORUZ.FACEBOOK,TWİTTER,İNSTAGRAM VS. ŞEYLER Bİİ ÖYLE BİR KAPANA ALMIŞ Kİ 5 DAKİKA BAKMASAK SANKİ BOMBOŞ BİR HAYAT YAŞIYOMUŞUZ GİBİ OLUYOR MAALESEF. BU SEFER BAŞKA İNSANLARIN HAYATLARINI MERAK EDİP BAKMAYA BAŞLIYORUZ.BUSEFER ONLARI ELEŞTİRMEYE BAŞLIYORUZ,ONLARI KENDİMİZLE KIYASLIYORUZ.İŞTE BAKIN İLETİŞİM NASIL B,İR HAL OLDU.MAALESEF ŞİMDİKİ ZAMANIN İLERİ YAŞLI KADIN VE ERKEKLERİ DE BU İŞE MERAK SALMIŞ DURUMDA MAALESEF.HERKES ZITTI OLDUĞU OLDUĞU İNSANLARA LAF SÖYLEYİP İÇİNİ RAHATLATMA DERDİNE DÜŞMÜŞ DURUMDA.BU SEFER AKRABALIK BAĞLARI BİLE ZEDELENMEYE MAHKUM OLUYOR MAALESEF.SAATLERCEBİLGİSAYARIN BAŞINDA OTURUP BU SAÇMA ŞEYLERE KAFA YORACAĞIMIZA KEŞKE KİTAP OKUMAYI DENESEK MESELA HİÇTE FENA OLMAZ ASLINDA.

Fotoğraflarınıza özel duygular yükleyin

Evlilik arefesinde artık bütün çiftler düğün fotoğrafçısı ayarlamayı da önemli bir hazırlık olarak görüyor ve aylar öncesinden kalitesine güvenilebilecek bir fotoğrafçı bulmak için ciddi bir arayış içine giriyor. Günümüzün imkan ve teknolojisi çerçevesinde bütün insanlar günlük hayatta ve iş hayatındaki ihtiyaçlarını karşılamak için olduğu gibi, düğün hazırlığı döneminde de ihtiyaçlarına çözüm aramak için internete başvuruyor. Artık fotoğrafçıların tamamının da bir web sitesi olduğundan dolayı, yalnızca bir tek Google araması ile yüzlerce düğün fotoğrafçısı sitesine ulaşma imkânına sahip olabiliyor. Amatör Fotoğrafçıların Süslü Sözlerine Aldanmayın Evliliğe hazırlık sürecinde olan çiftlerin pratik bir şekilde yüzlerce fotoğrafçının web sitesine ulaşabilmesi büyük avantaj olsa dahi, bu şekilde web sitesi ziyaret edilen her fotoğrafçının da aynı hizmet kalitesine sahip olmadığı apaçık ortada. www.volkanaktoprak.com web sitesi adresi üzerinden de sizlere hizmet veren İzmir düğün fotoğrafçısı gibi kaliteli örneklere de, amatör  bir şekilde edindiği bir dijital kamera ile  düğün fotoğrafçılığı hizmeti sunmaya çalışanlar da aynı Google aramasıyla görüntülenebilmekte. Bundan dolayı çiftlerin düğün gibi bir kez daha yaşanması olası olmayan ve çiftin hayatının en önemli hatırası olan bir günden geriye kalacak fotoğrafları çekecek kişiyi çok iyi ve büyük bir titizlik içerisinde seçmesi gerekiyor. Web sitelerindeki birkaç fotoğrafa ve özellikle de süslü sözlere aldanarak uzmanlık düzeyi ve tecrübesi muamma kişilere güvenmek, düşünüldüğünden de büyük bir hata olabilir. Ancak İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih etmeniz halinde sizlere unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatacağımızı bilmenizi isteriz. Unutamayacağınız Düğün Fotoğrafları Çiftin yıllar sonrasında geçmişe döndüğünde dahi düğün gününü yaşayacağı, tekrar heyecanlanmasına neden olacak, duygusal ve en mutlu hatıralarının tekrar canlanmasına yardımcı olan özel düğün fotoğrafları ancak doğru ve kaliteli bir fotoğrafçı ile çalışılması halinde mümkün olabilmektedir. Düğün fotoğrafçısı olarak bütün bu uzmanlık gerektiren çekimler bizimle sağlayabileceğinizi bilmenizi isteriz. Tüm bu profesyonel hizmetlerinin yanında son zamanların gözdesi save the date fotoğraf çekimleri ile de uzmanlığına uzmanlık katan fotoğrafçınız olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Tüm çekimlerde ve save the date çekimleri nde de üstümüzde kimsenin olmadığını iddia ediyoruz...

Mustafa Demirci İletişim, Mustafa Demirci Telefon 0535 305 78 35

Mustafa Demirci İletişim

Mustafa Demirci İletişim

MUSTAFA DEMİRCİ

Mustafa Demirci Konser Talep >>> 0212 533 33 63 - 0535 305 78 35 - 0532 227 63 15 Türk Tasavvuf Musikisinde birbirinden önemli çalışmalara imza atan duayen sanatçı Mustafa Demirci; albüm çalışmalarının yanı sıra konserleriyle sevenleriyle buluşuyor. Çeşitli özel gün ve gecelerde, kurum ve kuruluşların davetlisi olarak sahne alan sanatçı, kendi bestelerinin yanı sıra, Tasavvuf Müziğinde aşina olduğumuz beğenilen bir çok eseri yorumluyor.
Mustafa Demirci Telefon

Mustafa Demirci Telefon

1969 Kayseri'de dünyaya gelen Mustafa Demirci, liseye kadar olan eğitim sürecini memleketinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttu. Özellikle Mehmet Emin Ay ile yapmış olduğu düet (Ortak) albümlerle büyük beğeni topladı. Sanatçının Sultanım, Vakti Seher, Allah'u Allah, Esmaul Hüsna, Dem bu demdir gibi bir çok eseri hayranları tarafından büyük beğeni topladı. Konser Talepleriniz için Mustafa Demirci Telefon Numarası >>> 0212 533 33 63 - 0535 305 78 35 - 0532 227 63 15
Mustafa Demirci Menajer

Mustafa Demirci Menajer

Nişan Organizasyonu Manisa

Nişan organizasyonları, evliliğe giden yolda gerçekleştirilen geleneksel merasimlerdir. Her yöre kendi adetlerine, gelenek ve göreneklerine göre farklı nişan törenlerine sahiptir. Manisa ilinde yapılan nişanlar da adeta bayram havası şeklinde geçmekte olup, katılan davetliler bu törenlerden hoş bir tebessüm ile ayrılmaktadırlar. Nişan organizasyonu Manisa firmamız, Manisa ili ve çevresinin yanı sıra Türkiye genelinde de hizmet vermektedir. Bünyemizde barındırdığımız tüm organizasyon hizmetlerini başka illerden aldığımız davetlerle de sergilemekteyiz. Nişan törenlerini şölene dönüştürmek isteyen ve sorunsuz bir organizasyona ev sahibi yapmak isteyen düğün sahiplerine İsabet Organizasyon olarak kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Henüz nasıl bir nişan töreni istediğine karar veremeyen müşterilerimize özel nişan paketlerimiz mevcuttur. Yine hayallerindeki gibi bir nişan töreni isteyenler için de talepler doğrultusunda özel nişan organizasyonu paketleri hazırlamaktayız. Manisa ve çevresinde davet edildiğimiz birçok nişan töreninde verdiğimiz profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin bugüne kadar hep yüzlerini güldürdük. Sizler de bizimle iletişime geçerek, semazen ve mehteran takımı gibi profesyonel gösteri ekiplerimizi kiralayabilir ve özel nişan organizasyonu paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Manisa Sünnet Organizasyonu

Çocuklarının erkekliğe ilk adım attıkları özel günlerini güzel bir anıya dönüştürmek isteyen aileler, sünnet organizasyonlarında profesyonel destek alarak bu merasimin şölen havasında geçmesini sağlayabilirler. Özellikle dini ve İslami sünnet düğünlerinde profesyonel organizasyon desteği alarak davetlilerinizin manevi duygularını yükseltecek bir merasime ev sahipliği yapabilirsiniz. Manisa sünnet organizasyonu firmamız, Manisa ve çevresindeki sünnet merasimlerinin yanı sıra, Türkiye’nin her ilinde çeşitli organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Profesyonel çalışma ekibimiz ve Manisa gösteri gruplarımız, size ve davetlilerinize özel anlar yaşatmak ve bu özel günleri unutulmaz kılmayı ilke edinmiştir.  Sünnet düğünü konseptine uygun tüm hizmetleri bünyesinde barındıran organizasyon firmamız, müşterilerine sunduğu özel sünnet düğünü paketlerinin yanı sıra sadece gösteri ekibi ve süsleme gibi hizmetler de vermektedir. Sünnet düğünleri için Manisa mehteran takımı, semazen gösterisi, palyaço, animasyon grupları, sihirbaz, Kafkas gösteri ekibi, ilahi ve şiir dinletisi gibi çeşitli gösteri hizmetleri vermekteyiz. Sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri, son yıllarda en çok tercih edilen sünnet merasimi gösteri ekipleridir. Sizler de bu özel günlerinizi şölene dönüştürmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Manisa Mehter Takımı

Osmanlı zamanından günümüze kalan önemli miraslarımızdan biri olan mehter marşı, yeni nesli de etkisi altına alarak savaş zamanında orduyu nasıl motive ediyor ve coşkulandırıyorsa, günümüzde de dinleyenleri aynı etki altında bırakmaktadır. Mehter takımının eşsiz gösterisi, milli bayramların ve dini törenlerin de olmazsa olmazıdır. Çalışma faaliyetlerini Manisa’da sürdüren ve müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı sunan firmamız, şu güne kadar sayısız etkinliklerde mehteran ekibi ile birlikte yer almıştır. Manisa mehter takımı ekibimiz 16 kişiden oluşmaktadır. Bu profesyonel ekibimiz Türkiye’nin diğer illerindeki etkinliklere de katılmaktadır. Nişan, düğün, sünnet, ramazan etkinlikleri, kutlama ve diğer özel organizasyonlarınızda mehter gösterisi Manisa ekibimiz sizlerin yanında olacaktır. Tüyleri diken diken eden marş, türkü ve ezgilerle sizleri buluşturan mehteran takımımız, çeşitli gösterilerde tam not almıştır. Mehter takımı kiralama Manisa ilinin Osmanlı’nın tarihi dokusundan kalan anılarıyla birlikte buluşmakta ve seyredenleri adeta büyülemektedir. Mehteran takımı tarafından çalınan bütün çarpmalı ve vurmalı çalgılar, savaş esnasındaki çeşitli unsurları sembol eder. Bu özel Osmanlı askeri musikisi, günümüzde de geçmişten kalan mehter marşı eserleriyle birlikte seyredenlerin bu eşsiz musikiye tanık olmasını sağlamaktadır. Manisa mehteran takımımız, İslami ve kültürel etkinliklerde yanınızdadır. Bizimle iletişime geçerek Mehter takımı Manisa ekibimizin kaliteli ve muazzam gösterilerinin davetlilerinize mükemmel anlar yaşatmasını ve herkesin organizasyonunuzdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Mehteran kadromuz her daim hizmetinizdedir.

manisa-mehteran-ekibi